نرخ پوند انگلیس به لیر ترکیه در بانک های مختلف

آخرین به روزرسانی

ساعت:

نرخ خرید

 

نرخ فروش

 

آخرین نرخ پوند در بانک های ترکیه

 

نر خ های پوند به لیر به صورت لحظه ای از سایت رسمی بانک های ترکیه دریافت و به روز می شود.

ماشین حساب تبدیل پوند به لیر

قیمت ارز پایه لیر را بصورت لحظه ای محاسبه کنید

نمودار آخرین تغییرات نرخ پوند انگلستان به لیر ترکیه

تغییرات لحظه ای را دنبال کنید

 

مقالات مرتبط با قیمت لیر در ترکیه

روش های انتقال پول از ایران به ترکیه

روش‌های انتقال پول از ایران به ترکیه

در سال های اخیر، شرایط نسبتا خوب زندگی در ترکیه و شرایط راحت مسافرت، دریافت اقامت و شهروندی ترکیه، باعث مهاجرت عده زیادی از هموطنانمان به ترکیه شده است. 

برای سفر به ترکیه لیر ببریم یا دلار

در سفر به ترکیه لیر ببریم یا دلار؟

همه افرادی که برای اولین بار قصد سفر به خارج کشور را دارند، اولین سوالی که به ذهنشان می‌رسد این است که ما باید دلار با خودمان ببریم یا ارز آن کشور؟

سود سپرده بانکی در ترکیه

سود سپرده بانکی در ترکیه

باید به این نکته توجه داشت که اصولاً در کشور ترکیه اصل بر عدم ارایه سود بالا برای حساب سپرده است و علت این موضوع هم جلوگیری از آسیب‌پذیری تولید و فعالیت تجاری است.

افتتاح حساب در ترکیه بدون اقامت

افتتاح حساب بانکی در ترکیه

با افتتاح حساب بانکی در بانک های ترکیه، مسترکارت و ویزا کارت بگیرید. از هر جای دنیا که دوست داشتید خرید کنید و از هر کسی که نیاز داشتید، پول دریافت کنید و بیزینس جهانی خود را بسازید!

سوالات متداول

1

نرخ تبدیل لیر به پوند در ترکیه چگونه است؟

در این صفحه جلوی هر بانک دو نرخ به عنوان قیمت خرید و قیمت فروش پوند آورده شده است. در واقع نرخ خرید هر بانک، نرخ تبدیل پوند به لیر آن بانک است و نرخ فروش آنها، نرخ تبدیل لیر به پوند.

2

بهترین راه تبدیل پوند به لیر در ترکیه چیست؟

اگر پوند نقد دارید و می خواهید آن را به لیر نقد تبدیل کنید، می توانید از طریق دویزهای سطح شهر به راحتی این کار را انجام دهید و اگر پوند شما در حساب است، باید از طریق بانک خود و با توجه به نرخ های این صفحه کار تبدیل پوند به لیر را انجام دهید.

3

بهترین زمان تبدیل پوند به لیر در ترکیه، چه زمانی است؟

در ترکیه، نرخ های تبدیل بانک ها در ساعات کاری و غیر کاری با هم تفاوت دارند. در ساعات غیر کاری، نرخ خرید پایینتر از حالت معمول و نرخ فروش هم بالاتر از قیمت واقعی است. بنابراین توصیه می شود تبدیل پوند به لیر، در ساعات کاری بانک ها انجام شود.

4

آیا حواله پوند از ترکیه امکانپذیر است؟

حواله هر ارزی در ترکیه به هر کشوری با پرداخت هزینه تبدیل بانکی امکانپذیر است ولی اگر میخواهید هزینه تبدیل بانکی نپردازید و پوند را از حساب پوندی خود، حواله کنید، این امکان فقط برای بعضی از حساب های شرکتی بعد از رایزنی با بانک فراهم است و معمولا حساب های شخصی این امکان را ندارند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]