قیمت امروز لیر ترکیه به تومان، حواله لیر به ترکیه

آخرین به روز رسانی

ساعت:  

قیمت لیر در ترکیه

 

قیمت لیر ترکیه امروز ، در بازار تومان است که نسبت به روز گذشته تومان( درصد) داشته است. هر واحد لیر ترکیه، روز گذشته با قیمت تومان معامله می‌شد. بالاترین قیمت لیر ترکیه در ۲۴ ساعت گذشته تومان و در پایین‌ترین قیمت در رقم تومان خرید و فروش می‌شد. قیمت فعلی لیر ترکیه نسبت به هفته گذشته درصد را نشان می‌دهد. همچنین بهای هر واحد لیر ترکیه در شش ماه گذشته حدود درصد یافته است.

 
 
نوع نرخ قیمت / ضریب
قیمت حواله لیر به ترکیه تومان
قیمت لیر در ایران تومان
قیمت لیر از دلار ترکیه* تومان
قیمت لیر از دلار نقد ایران** تومان
قیمت دلار حواله ترکیه تومان
قیمت دلار در ایران تومان
۱۰۰۰ لیر ترکیه به تومان تومان
یک میلیون تومان به لیر ترکیه لیر
نوع نرخ قیمت / ضریب
نرخ فروش دلار به لیر در صرافی ها  
نرخ خرید دلار به لیر در صرافی ها  
نرخ فروش دلار به لیر بانک زراعت  
نرخ خرید دلار به لیر بانک زراعت  
نرخ فروش یورو به لیر  
نرخ خرید یورو به لیر  
نرخ فروش پوند به لیر  
نرخ خرید پوند به لیر  

نرخ لیر به صورت لحظه ای از سایت رسمی بانک های ترکیه دریافت و به روز می شود.

*نرخ لیر از دلار ترکیه: بیانگر این است که؛ زمانی‌که از صرافی های ترکیه دلار خریداری کنید و آن را به لیر تبدیل کنید، این نرخ محاسبه خواهد شد.

**نرخ لیر از دلار ایران: بیانگر این است که؛ زمانی‌که شما از ایران دلار خریداری کنید و در صرافی و یا بانک های ترکیه آن را به لیر تبدیل کنید،‌ این نرخ محاسبه خواهد شد.

نرخ خرید یا فروش لیر در اویار گروپ

تعداد قیمت خرید لیر از شما قیمت فروش لیر به شما
کمتر از ۲هزار لیر
بین ۲ تا ۱۰ هزار لیر
بین ۱۰ تا ۱۰۰ هزار لیر
بیش از ۱۰۰ هزار لیر

نحوه احراز هویت برای انجام خدمات ارزی

انجام فرآیند زیر برای خدمات انتقال پول ضروری می باشد، لطفا تمام موارد خواسته شده را با دقت انجام دهید.

ماشین حساب تبدیل تومان به لیر

قیمت ارز پایه لیر را بصورت لحظه ای محاسبه کنید

نکات تکمیلی خرید لیر در ترکیه

  • فرض بر این است شما، دلار را در صرافی‌های منصف جاهای توریستی به لیر تبدیل می‌کنید. صراف منصف، صرافی است که اختلاف خرید و فروش آن بیش از دو درصد نباشد. در خیابان استقلال و اطراف میدان تکسیم، صرافی‌ها منصف تر از جاهای دیگه و مخصوصا فرودگاه  و یا مراکز خرید هستند.

  • اگر قصد دارید دلار را در حساب بانکی خود قرار دهید و سپس از طریق بانک آن را به لیر تبدیل کنید، این کار را در ساعت کاری بانک انجام دهید، چرا که در ساعات غیر کاری نرخ‌های تبدیل اصلا به صرفه نیست. ساعات کاری بانک‌ها از دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر است.
  • تا وقتی که مجبور نشده اید، از طریق به اصطلاح صرافی هایی که با تبلیغ کارت خوان ایرانی در اطراف میدان تکسیم و یا خیابان استقلال به فروش لیر و دلار مشغول هستند، استفاده نکنید. نرخ‌های آنها معمولا چند درصد گرانتر از جاهای دیگر است.
  • هرگز بیشتر از حد مجازی که برای همراه داشتن ارز در فرودگاه برای هر شخص تعریف شده است، ارز همراه خود نداشته باشید. ممکن است شنیده باشید کسی بیشتر از مبلغ مجاز ارز خارج کرده باشد، ولی اگر ماموران گمرک فرودگاه این مبلغ را از شما بگیرند دردسرهای حقوقی و حتی کیفری زیادی برای شما خواهد داشت. میزان ارز مجاز برای هر مسافر، 5 هزار یورو و یا معادل به ارزهای دیگر است.

نمودار آخرین تغییرات نرخ لیر به تومان

تغییرات لحظه ای را دنبال کنید

 

سوالات متداول

1

در صورتی که در ایران لیر بخرم به صرفه تر است یا دلار به ترکیه بیاورم و چنج کنم؟

از نظر نرخ تفاوت چشمگیری نمی کند ولی به دلایل حمل راحتتر، خطر نوسان پذیری کمتر و ... دلار بیشتر توصیه می شود. در مقاله براي سفر به تركيه لیر ببريم يا دلار این موضوع به تفصیل شرح داده شده است

2

در ترکیه از چه طرقی می توانم با ریال، لیر بخرم؟

بسته به تعداد مورد نیاز و همچنین زمان شما، راه های مختلفی وجود دارد. اگر مبلغ مورد نیاز شما زیاد است صراف های قابل اعتماد زیادی وجود دارند که این کار را برای شما انجام می دهند. توصیه اکید می شود حتما قبل از کار کردن با صراف ها در مورد آنها به درستی تحقیق کنید. اگر مبلغ درخواستی شما خیلی زیاد نیست و سریع به پول نیاز دارید، می توانید از طریق شبه صراف های اطراف میدان تکسیم که با تبلیغ کارت خوان ایرانی تبلیغ می کنند خرید کنید، نرخ آنها بالاتر است ولی دیگر چاره ای نیست!!

3

آیا در ترکیه می توانم به جای دلار، تتر یا ارزهای دیجیتال دیگر بیاورم و آنجا تبدیل به لیر کنم؟

بله این امکان وجود دارد و اتفاقا اگر مبلغ شما زیاد است این راه بهتر و امن تری نسبت به حمل پول نقد است. در صورتی که مبلغ شما خیلی زیاد نیست شاید گشتن برای پیدا کردن صراف مطمئن و با انصاف برای شما به صرفه نباشد و همان پول نقد که به آسانی در همه اکسچنج ها قابل تبدیل به لیر است برای شما بهتر باشد.

مقالات مرتبط با قیمت لیر در ترکیه

روش های انتقال پول از ایران به ترکیه

روش‌های انتقال پول از ایران به ترکیه

در سال های اخیر، شرایط نسبتا خوب زندگی در ترکیه و شرایط راحت مسافرت، دریافت اقامت و شهروندی ترکیه، باعث مهاجرت عده زیادی از هموطنانمان به ترکیه شده است. 

برای سفر به ترکیه لیر ببریم یا دلار

در سفر به ترکیه لیر ببریم یا دلار؟

همه افرادی که برای اولین بار قصد سفر به خارج کشور را دارند، اولین سوالی که به ذهنشان می‌رسد این است که ما باید دلار با خودمان ببریم یا ارز آن کشور؟

سود سپرده بانکی در ترکیه

سود سپرده بانکی در ترکیه

باید به این نکته توجه داشت که اصولاً در کشور ترکیه اصل بر عدم ارایه سود بالا برای حساب سپرده است و علت این موضوع هم جلوگیری از آسیب‌پذیری تولید و فعالیت تجاری است.

افتتاح حساب در ترکیه بدون اقامت

افتتاح حساب بانکی در ترکیه

با افتتاح حساب بانکی در بانک های ترکیه، مسترکارت و ویزا کارت بگیرید. از هر جای دنیا که دوست داشتید خرید کنید و از هر کسی که نیاز داشتید، پول دریافت کنید و بیزینس جهانی خود را بسازید!

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 30 میانگین: 4]