خرید خانه در ترکیه

  • در کشور در حال توسعه ترکیه، سرمایه گذاری کنید
  • پاسپورت ترکیه را بگیرید و به اقتصاد آزاد جهانی وصل شوید

درخواست مشاوره تماس با مشاورین

چرا باید در ترکیه ملک بخریم؟

رفاه اجتماعی و اقتصادی، دسترسی به بازار جهانی
سرمایه گذاری در ترکیه

سرمایه گذاری در ترکیه

آب و هوای مناسب زندگی

آب و هوای مناسب زندگی

دریافت پاسپورت ترکیه

دریافت پاسپورت کشور ترکیه

تجارت آزاد با دنیا

تجارت آزاد با دنیا

قوانین خرید ملک در ترکیه

با چه قیمتی خانه بخریم تا شهروندی بگیریم

کمتر از

$400K

چهارصد هزار دلار

  • دریافت اقامت تا وقتی خانه به نام شماست
  • دریافت پاسپورت ترکیه بعد 5 سال

بیشتر از

$400K

چهارصد هزار دلار

  • دریافت پاسپورت برای شما و خانواده‌تان طی 5 ماه
  • تعهد به عدم فروش ملک برای 3 سال

در کدام شهر ترکیه خانه بخریم

شهر تجاری می پسندید یا ساحلی؟
خرید خانه در شهر استانبول

شهری با فرصتهای مناسب تجارت و سرمایه گذاری در مرز آسیا واروپا با جذابیتهای توریستی و آب و هوای معتدل، بعنوان مقصدی برای زندگی و تجارت بسیاری از مردم اقصی نقاط جهان از جمله ایران می باشد

استانبول حدود شش برابر تهران مساحت دارد اما جمعیت آن یک و نیم برابر آن است از این رو پراکندگی جمعیت آن از تهران کمتر است و در عین حال که شهری مدرن و بروز مانند شهرهای معروف اروپایی است دارای جاذبه های طبیعی همچون دریا، جنگل و بناهای تاریخی و جاذبه های توریستی دیگر نیز می باشد.

مشاهده خانه های استانبول

خرید خانه در شهر آنتالیا

شهری ساحلی با آب و هوای مدیترانه ای و سواحل زیبا است که در همه فصول سال پر جنب و جوش است و پذیرای گردشگران از سراسر دنیاست. این شهر مناسب کسانی است که بدنبال جایی آرام و خوش آب و هوا برای کار و زندگی هستند این شهر ساحلی با آب و هوای گرم خود توانسته ساکنین بسیاری از اروپا و خصوصا روسیه را به خود جذب کند که این شهر را برای زندگی خود انتخاب کرده اند

مشاهده خانه های آنتالیا

خرید خانه در شهر ازمیر

این شهر ساحلی بعنوان یکی از قطبهای اقتصادی ترکیه شناخته می شود که بسیاری از کارخانه های تولید کنندده مواد غذایی در آن واقع شده اند. نزدیکی به منابع کشاورزی مختلف در این شهر میتواند بازارهای مصرف بسیاری برای سرمایه گذاران خارجی فراهم کند تا این شهر را بعنوان مرکزی برای تجارت خود انتخاب کنند

خرید خانه در شهر آنکارا

این شهر که بعنوان پایتخت و مرکز سیاسی ترکیه شناخته می شود در حقیقت قطب سیاسی ترکیه شناخته می شود. سفارت خانه های کشورهای مختلف جهان در این شهر قرار گرفته است و همچنین برترین دانشگاه های ترکیه و نمایندگی های دانشگاه های بزرگ جهان نیز در این شهر واقع شده اند

چرا به مشاور املاک در ترکیه نیاز دارید؟

اگر شما قصد خرید خانه در ترکیه را داشته باشید، به دو دلیل باید با مشاورین املاک کار کنید:

۱.ملک برای فروش به مشاورین املاک سپرده می‌شود.

۲.برای ثبت قرارداد، اطمینان از صحت انجام معامله و پیگیری‌های قانونی.

 

 حال در کشور دیگری که قوانین آن را به درستی نمی دانید و شاید هم نمی توانید به زبان آن کشور صحبت کنید، با ویژگی های شهرهای ترکیه و وضعیت املاک آنها، آشنایی ندارید، چطور می توانید بدون مشاورین املاک، کار خرید خانه خود و در ادامه آن اخذ مراحل شهروندی را انجام دهید.

چرا اویار را باید به عنوان مشاور املاک در ترکیه انتخاب کنید؟

صداقت

به خاطر سودمان با شما صادقیم، اگر صادق نباشیم اعتماد نمی کنید و سود نمی کنیم.

قرارداد

جهت اطمینان از روند خرید ملک با شما در ایران قرارداد می‌بندیم.

بدون واسطه

شما پول ملک را به سازنده می‌دهید و ما فقط از سازنده حق بازاریابی می‌گیریم.

خدمات پس از فروش

فروش آغاز تعهد است. پیگیری تمامی کارهای قراردادی، مهاجرتی و تجهیز واحد خریداری شده توسط ما انجام می شود.

مراحل خرید خانه در ترکیه با اویار گروپ

۷ گام برای خرید خانه بدون دردسر
1

مشاوره رایگان اویار

در صورتی که به خرید ملک در ترکیه علاقه مند هستید به صورت رایگان می‌توانید با مشاورین اِویار ارتباط برقرار کنید.

2

سفر به ترکیه

در این مرحله شما می توانید به‌صورت حضوری خانه‌هایی را که علاقه مند به خرید آنها بودید را بازدید کرده و جزئیات آن را مشاهده کنید.

3

بازدید پروژه ها

پس از تایید اولیه، اقدامات لازم برای حضور شما در ترکیه انجام می شود. تیم اویار برای شما مراحل خرید بلیط و رزرو اقامتگاه را انجام خواهد داد.

4

انتخاب و خرید

در این مرحله شما خانه خود را انتخاب کرده‌اید و تنها انجام مراحل خرید می‌ماند که تیم اویار به شما کمک می‌کند بدون دردسر ملک خود در ترکیه را تحویل بگیرید.

5

پیگیری امور قراردادی

تعهد ما پس از فروش نیز ادامه دارد و علاوه بر آماده کردن تمامی امور مورد نیاز جهت عقد قرارداد و خرید ملک، می‌توانیم شک و شبهه شما را رفع کنیم.

6

پیگیری امور مهاجرتی و اقامتی

پیگیری تمام امور مهاجرتی و اقامتی شما به عهده اویار است و هدف ما این است که در کمترین زمان ممکن مراحل اقامت شما به درستی طی شود.

اجاره یا تجهیز خانه خریداری شده

در صورتی‌که قصد اجاره خانه یا تجهیز خانه خریداری شده در ترکیه را دارید، ما می‌توانیم این خدمات را به شما ارائه کنیم. تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

در مورد خرید خانه در ترکیه بیشتر بدانید

مزایای پاسپورت ترکیه

مزایای پاسپورت ترکیه

شهروندان ترکیه می‌توانند بدون دریافت ویزا به 59 کشور دنیا از جمله (ژاپن، کره جنوبی، برزیل، سنگاپور) و 45 کشور با استفاده از ویزای الکترونیکی سفر کنند. ترکیه بعد از امارات قوی‌ترین پاسپورت در بین کشورهای منطقه را دارد.

در کدام شهر ترکیه خانه بخرم؟

خرید خانه نوساز یا دست دوم در ترکیه؟

اگر قصد خرید خانه نوساز یا دست دوم در ترکیه را دارید، بدانید که انتخاب نادرست می‌تواند به قیمت زیان در سرمایه گذاری و کاهش ارزش دارایی شخص منجر شود.

هزینه های جانبی خرید خانه در ترکیه

هزینه‌های جانبی خرید ملک در ترکیه

وقتی پای خرید ملک در خارج از ایران نیز مطرح باشد این حساسیت‌ها دو چندان خواهد شد. با توجه به استقبال ایرانیان از خرید ملک در ترکیه، در این مقاله قصد داریم به هزینه‌های جانبی خرید ملک در ترکیه بپردازیم.

تابعیت ترکیه از طریق خرید ملک

تابعیت ترکیه از طریق خرید ملک

اخذ شهروندی (تابعیت) ترکیه به معنی گرفتن پاسپورت ترکیه و بهره مندی از همه مزایا و امکانات و حقوق یک شهروند ترک هست. یکی از ارزان‌ترین برنامه‌های شهروندی در جهان به شمار می‌رود.

سوالات متداول

1

آیا خرید ملک در ترکیه، ارزش سرمایه گذاری دارد؟

خرید زمین و ملک در هر کشوری سرمایه گذاری بدون ریسک و طبیعتا با سود کم است و میزان سودآوری آن بسته به ملک انتخاب شده متفاوت است. اگر در ترکیه هم خانه خوبی انتخاب کنید می تواند سودآوری خوب و مطمئنی داشته باشید. مساله دیگر، مساله دریافت شهروندی و اقامت برای این سرمایه گذاری است که ارزش خرید رو دو چندان می کند.

2

آیا با کاهش ارزش لیر نسبت به دلار، باعث می شود ارزش دلاری خانه من کاهش پیدا کند؟

حتما داخل ایران هم دیده اید به محض افزایش قیمت دلار، قیمت خانه ها هم افزایش پیدا می کند، در ترکیه و هر کجای دیگر دنیا هم همین است! در ترکیه در سال های گذشته، قیمت خانه ها به صورت دلاری هم افزایش داشته و پیش بینی می شود این روند در سال های آینده هم ادامه داشته باشد.

3

آیا خانه خریداری شده را فقط باید به ترک ها بفروشم؟

خیر، به هر کسی و به هر قیمتی که بخواهید می توانید بفروشید، فقط اگر به خارجی بفروشید، آن فرد خارجی نمی تواند روی آن ملک، درخواست شهروندی دهد.

4

ارزان ترین خانه در ترکیه چقدر است و آیا با خانه ارزان می توان اقامت ترکیه را گرفت؟

خبر خوب این است که خانه های ارزان در ترکیه بسیار زیاد است. در ترکیه حتی با 200 هزار لیر (معادل 400 میلیون تومان) و در شهر استانبول با 400 هزار لیر (معادل 800 میلیون تومان)، هم می شود خانه گرفت اما طیق قوانین تصویب شده در سال 2022، برای گرفتن اقامت از طریق خرید خانه، در شهرهای بزرگ حداقل قیمت خانه باید بالای 75 هزار دلار و در شهرهای کوچک بالای 50 هزار دلار باشد که این موضوع برای کسانی که از طرق دیگر اقامت ترکیه را دریافت کرده اند اهمیت زیادی ندارد.

5

آیا می توانم در ترکیه خانه به صورت پیش خرید و قسطی بخرم و روی آن اقامت یا شهروندی بگیرم؟

در پیش خرید، معیار دریافت شهروندی مربوط به میزان پرداختی شما برای خرید ملک است. به عنوان مثال، تا زمانی که مجموع پیش پرداخت و اقساط پرداختی شما به 400 هزار دلار نرسیده است نمی‌توانید برای شهروندی ترکیه اقدام کنید.

6

از کجا مطمئن شوم خانه را به قیمت بالاتر از قیمت واقعی آن نمی خرم؟

طبق قوانین ترکیه، خرید خانه برای خارجی ها با نظارت و تایید قیمت از طریق کارشناس رسمی دولت ترکیه انجام می‌‎شود. همچنین می‌توانید استعلام کنید. مجدد می‌گوییم که قیمت از طرف سازنده پروژه اعلام می‌شود که برای شهروندان ترک و خارجی یکی است.

7

خرید ملک در کدام شهر ترکیه بهتر است؟

بودجه و هدف شما کلید پاسخ به این سوال است. استانبول، آنتالیا، ازمیر، آنکارا، بورسا از جمله شهرهایی هستند که بیشتر توسط خارجی ها برای خرید ملک ترکیه انتخاب شده اند.

8

چگونه از ایران برای خرید خانه به ترکیه پول انتقال دهم؟

در مقاله روش های انتقال پول از ایران به ترکیه همه روش های موجود بررسی و تحلیل شده اند.

9

آیا می توانم خانه را به نام فرزند بالای 18 سالم بگیرم و بر اساس آن همه خانواده درخواست شهروندی دهیم؟

متاسفانه این امکان وجود ندارد؛ چرا که برای پدر و مادر و احتمالا برادر و خواهر نمی‌توان درخواست شهروندی داد و فقط این امکان برای همسر و فرزندان زیر 18 سال وجود دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 7 میانگین: 4.1]