پروژه آلیا بلا

Alya Bella


ویدئوی فضای بیرونی پروژه آلیا بلا

شروع قیمت از 12400000$

معرفی پروژه آلیا بلا

استانبول اروپایی، Beylikdüzü
سازنده:

BOSS4 Gayrimenkul İnşaat - سازنده پروژه آلیا بلا BOSS4 Gayrimenkul İnşaat


پروژه آلیا بلا که در زمینی به مساحت 6 هزار و 411 متر مربع با سرمایه گذاری 50 میلیون لیری ساخته شده است شامل 12 ویلای تریپلکس لوکس می باشد. تمامی ویلاهای این پروژه دارای یک باغچه بزرگ به مساحت 250 تا 350 متر مربع هستند. با استخر خصوصی با 100 متر مربع زیرزمین، 40 متر مربع اتاق نشیمن که به باغ باز می شود.

Alya Bella، در محله Gürpınar، یکی از بهترین محله های منطقه Beylikdüzü در بخش اروپایی استانبول با مساحت 4603 متر مربع ساخته شده است. این پروژه با امضای BOSS4 Gayrimenkul İnşaat که با مشارکت Akkuş Gayrimenkul و گروه لبنانی El Katip تأسیس شده است، به عنوان پروژه بوتیک این شرکت ساخته و آماده فروش می باشد.

 

هر ویلا دارای باغ اختصاصی به مساحت 250 تا 350 متر مربع است و دارای سه تیپ A2 A4 B2 هستند که فروش تیپ های A2 به اتمام رسیده است. واحدهای موجود دارای 4 تا 7 خواب بزرگ و 2 سالن پذیرایی و مساحت 384 تا 500 متر مربع می باشند.

پروژه در کنار ساحل دریای مرمره و در نزدیکی مرکز خرید مارمارا پارک قرار گرفته و برای خانواده هایی که بدنبال محلی دنج و آرام برای زندگی خود و خانواده خود می گردند مناسب است.

همچنین با توجه به اینکه فضای سبز و مشاعات ویلاها زیاد است و امکانات خوبی هم در مجتمع تدارک دیده شده مجتمع مناسب خانواده های پر جمعیت نیز می باشد. البته در عین حال که محل قرارگیری مجتمع دنج و آرام است اما در اطراف آن مراکز درمانی و آموزشی خصوصی و دولتی خوبی قرار گرفته اند.

این مجتمع در سال ۲۰۲۳ آماده تحویل خواهد شد.

معرفی منطقه بیلیکدوزو
این منطقه در بخش اروپایی استانبول با نوار ساحلی است که با مناطق بویوک چکمجه و آوجیلار همسایه است و از شمال توسط بزرگراه تم از اسنیورت جدا می شود.
از آنجایی که بیلیکدوزو جزو مناطق تازه تاسیس استانبول محسوب میشود دارای خیابان بندی های منظم و ساختمان های نوساز و مهندسی ساز بیشتری نسبت به سایر مناطق استانبول است. این منطقه دارای فضای سبز بسیاری است بطوریکه اکثر خیابانهای آن دارای درختان تنومند هستند. همچنین پراکندگی جمعیت در این منطقه زیاد است بطوریکه به ازای هر نفر از ساکنین آن ۱۰ متر مربع فضا وجود دارد.
جمعیت این منطقه حدود 400 هزار نفر است متشکل از 10.000 خانوار می باشد.
بیشتر ساکنین این منطقه میانسال و بین 40 تا 44 سال هستند و 44 درصد جمعیت این منطقه متاهل می باشند. 63 درصد ساکنین این منطقه دارای تحصیلات دیپلم و 26 درصد ساکنین دارای تحصیلات دانشگاهی هستند.
از لحاظ رشد مسکن و سرمایه گذاری نیز منطقه بیلیکدوزو جزو مناطق با رشد بالا در استانبول بوده است بطوریکه طی یکسال گذشته بطور متوسط املاک مسکونی در این منطقه رشد 235 درصدی داشته اند که این مقدار در دوره 2 ساله 375 درصد بوده است و این در حالیست که رشد قیمت در مجتمع ها و رزیدانسها در این منطقه بسیار بالاتر از میانگین کلی بوده است. از این رو بیلیکدوزو جزو مناطق مناسب جهت سرمایه گذاری در استانبول می باشد.

جاهای دیدنی بیلیک دوزو

ساحل West Marına
پارک ساحلی Gürpınar
پارک Tepecik
پلاژ Gürpınar
موزه دریایی Balıkçı Kenan
مرکز تجارت جهانی Tüyap

مشاهده توضیحات بیشتر

نوع پروژه

مسکونی

سال ساخت

2023

نوع واحدها

ویلایی

منطقه

استانبول اروپایی

نمودار تغییرات قیمت ملک در منطقه عمرانیه

حرفه ای سرمایه گذاری کنید نمودار تغییر قیمت در منطقه عمرانیه

دسترسی های پروژه آلیا بلا

فاصله این پروژه تا مراکز مهم شهر

مرکز شهر

48 کیلومتر تا میدان تاکسیم

بیمارستان خصوصی و دولتی

14 کیلومتر؛ بیمارستان دولتی Avcılar Murat Kölük بیمارستان خصوصی Beylikdüzü Kolan Hospital 5 کیلومتر

مدارس خصوصی و دولتی

سه کیلومتر تا مدرسه دولتی ŞEHİT AHMET YILDIZ ANADOLU LİSESİ و سه کیلومتر تا مدرسه خصوصی Education Modern Beylikdüzü Private

مراکز خرید

5 کیلومترتا مرکز خرید مارماراپارک

بازارچه محلی

2 کیلومتر تا بازارچه محلی Çarşı Et ve Sut

حمل و نقل عمومی

ایستگاه متروبوس 8 کیلومتر

فرودگاه

فرودگاه صبیحا کیلومتر 78 فرودگاه جدید استانبول 55 کیلومتر

دریا و ساحل

0.200 کیلومتر

تیپ بندی و قیمت واحدهای پروژه آلیا بلا

* متراژ های قید شده در زیر متراژ نت هست

نوع واحد تیپ واحد متراژ واحد قیمت عکس و پلن واحد ویدئوی نمای داخلی واحد
ویلایی ویلایی با حیاط از 384 تا 384 متر مربع از 1240000 تا 1240000 دلار
ویلایی ویلایی با حیاط از 384 تا 384 متر مربع از 1290000 تا 1290000 دلار

توضیحات در ترکیه متراژ نت و بروت مسطلح هست و متراژ نت متراژ فضای قابل استفاده و متراژ بروت متراژ کل فضای خونه شامل دیوار ها و سایر قسمت های غیر قابل استفاده هم می شود

امکانات فضای پروژه

فاصله این پروژه تا مراکز مهم شهر

پارکینگ مسقف

,

نگهبانی

,

استخر روباز

,

پارکینگ روباز

ویدئوهای پروژه آلیا بلا

نگاه عمیق به فضا و واحد های این پروژه
ارتباط با کارشناسان اویار
سلام!
چطور می تونم کمک کنم؟
شروع گفت و گو