عکس های فضای بیرونی

آخرین بروز رسانی: 2023/09/14

ترکمان رزیدانس

استانبول آسیایی
استانبول آسیایی، Kadıköy
سازنده:
Sefa İnşaat Koyuncu İnşaat

پروژه در محله گزتپه که از بهترین محله های منطقه کادیکوی در بخش آسیایی استانبول بشمار می رود قرار گرفته است.
ترکمن رزیدانس شامل 1 ساختمان 8 طبقه ای است که دارای 16 واحد 2 و 4 خوابه دوبلکس و واحدهای تجاری است که در حال ساخت است و تا آپریل 2023 به اتمام خواهد رسید.
دسترسی خوب پروژه از ویژگی های مهم آن بشمار می آید بطوریکه در فاصله چند دقیقه ای از خیابان معروف بغداد و ساحل قرار گرفته است. مترو مارمارای که دورترین نقطه آسیایی را به بخش اروپایی استانبول متصل می کند نیز در فاصله 10 دقیقه ای از پروژه قرار گرفته است. بیمارستان دولتی منطقه نیز در فاصله 900 متری از این پروژه واقع شده است.
همچنین مدارس خصوصی بین المللی، دانشگاه های معروف ترکیه و بیمارستانهای مجهز خصوصی بین المللی نیز در مجاورت پروژه می باشند.
موقعیت جغرافیایی قرارگیری پروژه یکی از ویژگی های آن محسوب می شود و در ارزندگی آن تاثیرگذار است. بطوریکه قیمت املاک در این محله بواسطه نزدیکی به دریا و مترو قیمت بالاتری به نسبت محله های همسایه خود دارد. نزدیکی به خیابان بغداد که معروفترین خیابان بخش آسیایی استانبول بشمار می رود نیز بی تاثیر نیست.
معرفی منطقه کادیکوی
منطقه کادیکوی یکی از مناطق اصیل و قدیمی شهر استانبول است که در بخش آسیایی قرار گرفته است. این منطقه جزو مناطق گرانقیمت در کل ترکیه و استانبول است و بسیاری از شخصیتهای شناخته شده ترکیه در آن ساکن هستند.
کادیکوی که دارای خط ساحلی تقریباً 21 کیلومتری است در جهت شمال غربی-جنوب شرقی از حیدرپاشا تا بستانجی در امتداد ساحل مرمره است و خط ساحلی و مسیرهای حمل و نقل اصلی که موازی با آن هستند ساختار سکونتگاهی را معین می کنند همچنین D-100 بزرگراه نیز مرز شمالی آن را تشکیل می دهد.
هسته تاریخی که شروع سکونت در کادیکوی را تشکیل داده است در منطقه ای قرار دارد که توسط خلیج حیدرپاشا و دماغه مودا تشکیل شده است. مرکز سکونتگاهی که نام خود را به این ناحیه و منطقه واقعی کادیکوی داده است را می توان تقریباً به عنوان منطقه ای در نظر گرفت که در شمال و شمال شرق به راه آهن، از شرق به خلیج Kurbağalıdere و Kalamış و از غرب به دریای مرمره و خلیج حیدرپاشا محدود می شود. . امروزه این منطقه از مناطق Rasimpaşa، Osmanağa، Caferağa و İbrahimaga تشکیل شده است که شامل مناطق مسکونی تاریخی مانند بازار Kadıköy، Yeldeğirmeni و Moda نیز می شود.
جمعیت این منطقه 485000 نفر است و 19400 خانواده در آن ساکن می باشند. 54 درصد جمعیت کادیکوی را افراد میانسال و 55 درصد ساکنین آن را زنان تشکیل می دهند.
45 درصد ساکنین کادیکوی متاهل و 24 درصد مجرد هستند. 47 درصد ساکنین کادیکوی دارای تحصیلات دانشگاهی هستند و بیش از 170 هزار نفر از آنها اصالتا اهل استانبول هستند.
منطقه کادیکوی از مناطق گرانقیمت استانبول بشمار می رود که قیمت املاک در آن اختلاف فاحشی با سایر مناطق همجوار و حتی کل استانبول دارد. محله های اصلی این منطقه نیز بدلیل دسترسی خوب و موقعیت فوق العاده ممتاز آنها در نزدیکی ساحل و امکانات شهری از قیمت های بالایی برخوردارند و خرید ملک در این مناطق میتواند سرمایه گذاری تضمین شده ای بشمار بیاید.
رشد مسکن نیز طی یکسال گذشته در این منطقه بطور میانگین 190 درصد و در دوره 2 ساله 370 درصد بوده است.

جاهای دیدنی کادیکوی
محله و ساحل مودا
خیابان بغداد
پارک yoğurtçu
پارک Fenerbahçe
مرکز خرید آکاسیا
مرکز خرید ناتیلوس
ساحل جاده بستان
سالن اپرای Süreyya
خیابان بهاریه
بازار کادیکوی

 

اطلاعات بیشتر
نوع پروژه
مسکونی
سال ساخت
2023
نوع واحد ها
نرمال آپارتمان
منطقه
استانبول آسیایی

دسترسی های ترکمان رزیدانس

فاصله این پروژه تا مراکز مهم شهر

مرکز شهر

فاصله تا مرکز شهر (میدان تکسیم) 19 کیلومتر

بیمارستان خصوصی و دولتی

1 کیلومتر تا بیمارستان دولتی Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi,و 1 کیلومتر تا بیمارستان خصوصی Special Goztepe Hospital Emergency Access,

مدارس خصوصی و دولتی

1 کیلومتر تا مدرسه دولتی KADIKÖY GÖZTEPE PROFESSIONAL AND TECHNICAL HIGH SCHOOL, و 1کیلومتر تا مدرسه خصوصی ÖZEL GÖZTEPE İLGİ ANAOKULU,…

مراکز خرید

4 کیلومتر تا مرکز خرید Optimum AVM

بازارچه محلی

3 کیلومتر تا بازارچه محلی Yeni kapalı salı pazarı

حمل و نقل عمومی

ایستگاه اتوبوس 300 متر مترو 1 کیلومتر مارمارای 1 کیلومتر

فرودگاه

فرودگاه صبیحا کیلومتر 30 فرودگاه جدید استانبول 50 کیلومتر

دریا و ساحل

فاصله تا دریا 2 کیلومتر

تیپ بندی و قیمت واحدهای ترکمان رزیدانس

* متراژ های قید شده در زیر متراژ نت هست

نوع واحد تیپ واحد متراژ واحد قیمت عکس و پلن واحد ویدیو نمای داخلی واحد
آپارتمان ۲ + ۱ از 94 تا 94 متر مربع اتمام فروش
پلن و عکس های این واحد
آپارتمان ۴ + ۱ از 207 تا 207 متر مربع اتمام فروش
پلن و عکس های این واحد
آپارتمان فلت استودیو از 21 تا 21 متر مربع اتمام فروش
پلن و عکس های این واحد

امکانات فضای پروژه

فاصله این پروژه تا مراکز مهم شهر

پارکینگ مسقف

نگهبانی

پارکینگ روباز

Admin

مشاور امور املاک

مشاهده مشخصات و ویدیوی واحدهای این پروژه
ارتباط با کارشناسان اویار
سلام!
چطور می تونم کمک کنم؟
گفت و گو در واتساپ