ویدیوی فضای بیرونی پروژه


ویدیوی فضای داخلی پروژه

عکس های فضای داخلی پروژه

عکس های فضای بیرونی

آخرین بروز رسانی: 2023/09/14

جی روتانا

استانبول اروپایی
استانبول اروپایی، Bağcılar
سازنده:
Mar Yapı

پروژه G Rotana که توسط شرکت Mar Yapı و همکاری Rotana امضا شده است، به صورت یک بلوک تکی در قالب های مثلثی با 30 طبقه در منطقه Bağcılar بخش اروپایی استانبول ساخته شده است. پروژه دارای 152 اتاق هتلی در 8 طبقه اول است و بعد از طبقه 15، 153 واحد مسکونی وجود دارد. آپارتمان های G Rotana 1 و 2 خوابه هستند و همچنین دارای یک واحد تجاری به مساحت 2200 متر مربع می باشد. نکته جالب پروژه اینست که آپارتمان های آن با تمام وسایلشان از کارد و چنگال گرفته تا حوله تحویل خریداران داده می شود. معماری پروژه نیز توسط Suyabatmaz Demirel Architecture معروف انجام شده است.
سرمایه گذارانی که از واحدهای مسکونی پروژه G Rotana خرید کرده اند، می توانند آپارتمان مسکونی را که سند مالکیت آن را اخذ کرده اند، با قراردادی 10 ساله به روتانا برای بهره برداری واگذار کنند. در چارچوب قرارداد حداقل 20 هزار دلار برای واحدهای 1 + 1 و حداقل 25 هزار دلار برای واحدهای 2 + 1 در محدوده ضمانت روتانا به مدت دو سال به صاحبان واحدها پرداخت می شود.
با این سیستم که تحت نظارت Erst & Young خواهد بود طبق گزارش وضعیتی که هر ماه برایشان ارسال می شود به دلار درآمد کسب می کنند. بنابراین هر واحد مسکونی به یک وسیله برای سرمایه گذاری با پتانسیل بالا تبدیل میشود. کسانی که نمی خواهند از این سیستم استفاده نمایند نیز، می توانند از خدمات اقامتی با کیفیت روتانا بهره مند شوند.
دسترسی به پروژه خوب است بطوریکه در کنار بزرگراه اصلی شهر و در نزدیکی ایستگاه مترو قرار گرفته و امکانات خوبی نیز در اطراف آن وجود دارند.
موقعیت قرارگیری پروژه نیز در محله ماهموت بی است که در چند سال اخیر چهره آن با ساخت و سازهایی که در آن صورت گرفته دستخوش تغییر شده است. منطقه باجیلار نیز در 10 سال گذشته تا به امروز با ساخت و سازهای بزرگی که در آن صورت گرفته و با کشیده شدن خطوط مختلف مترو به آن توانسته رشد خوبی در زمینه مسکن داشته باشد و به تبع آن املاک واقع شده در آن نیز رشد خوبی کرده اند.
باجیلار تا قبل از آن جزو مناطق ضعیف استانبول بشمار می رفت اما با تغییر چهره ای که در این منطقه صورت گرفته توانسته خود را جزو مناطق متوسط استانبول جای دهد.
این پروژه نیز از پروژه های خوب با سازنده بنامی است که با توجه به توضیحاتی که داده شد خرید از آن میتواند علاوه بر زندگی به هدف سرمایه گذاری نیز انجام شود.

معرفی منطقه باجیلار
Bağcılar منطقه ای در قسمت اروپایی استانبول است که سومین منطقه با بیشترین جمعیت در بین مناطق استانبول بشمار می رود. باغجیلار که در گذشته نرخ رشد جمعیت بسیار بالایی داشت، در سال 2021 به پنجمین منطقه با کمترین نرخ رشد جمعیت در میان مناطق استانبول تبدیل شد. این منطقه همچنین از نظر حمل و نقل نیز منطقه ای غنی بشمار می رود.
مساحت باجیلار 22 کیلومتر مربع است و بین بزرگراه E-5 و TEM قرار گرفته است. Bahçelievler در جنوب ، Küçükçekmece در غرب ، Başakşehir در شمال غربی ، Güngören در شرق ، Esenler و Başakşehir در شمال نیز از همسایگان آن بشمار می روند. این منطقه هیچ خط ساحلی ندارد و ارتفاع آن که بر روی یک فلات هموار و مواج شکل گرفته نیز بین 50 تا 130 متر متغیر است.
جمعیت منطقه 744،351 نفر و 52 درصد ساکنین آن میانسال هستند. 76 درصد ساکنین منطقه دارای تحصیلات متوسطه به پایین هستند و میانگین رشد قیمت مسکن در باجیلار نیز طی یک سال گذشته 245 درصد و در دوره 2 ساله 411 درصد بوده است.

جاهای دیدنی باجیلار
باغ های نوستالژی.
پیست و پارک آموزش ترافیک کودکان
سینما و Planetarium 8 بعدی
شهربازی سرپوشیده کودکان
موزه پیروزی چاناک کاله.
موزه Taceddin.
عمارت عثمانی و امکانات اجتماعی آن.
مسافرخانه خاشقجی

اطلاعات بیشتر
نوع پروژه
مسکونی تجاری
سال ساخت
2023
نوع واحد ها
رزیدانس
منطقه
استانبول اروپایی

دسترسی های جی روتانا

فاصله این پروژه تا مراکز مهم شهر

مرکز شهر

فاصله تا مرکز شهر (میدان تکسیم) 20 کیلومتر

بیمارستان خصوصی و دولتی

8 کیلومترتا بیمارستان دولتی Esenler Maternity and Child Health Hospital, و 3 کیلومتر تا بیمارستان خصوصی Güneşli Erdem Hastanesi

مدارس خصوصی و دولتی

4 کیلومتر تا مدرسه دولتی MEHMET AKİF İNAN ORTAOKULU و 5 کیلومتر تا مدرسه خصوصی Uğur Okulları İstanbul Halkalı Kampüsü

مراکز خرید

1 کیلومتر تا مرکز خرید 212 Istanbul Power Outlet

بازارچه محلی

7 کیلومتر تا بازارچه محلی Çarşı Bağcılar

حمل و نقل عمومی

ایستگاه اتوبوس 200 متر مترو 2 کیلومتر

فرودگاه

فرودگاه صبیحا کیلومتر 57 فرودگاه جدید استانبول 32 کیلومتر

دریا و ساحل

فاصله تا دریا 9 کیلومتر

تیپ بندی و قیمت واحدهای جی روتانا

* متراژ های قید شده در زیر متراژ نت هست

نوع واحد تیپ واحد متراژ واحد قیمت عکس و پلن واحد ویدیو نمای داخلی واحد
آپارتمان ۲ + ۱ از 120 تا 155 متر مربع از 571000 تا 700000 دلار
پلن و عکس های این واحد
ویدیوی این واحد

امکانات فضای پروژه

فاصله این پروژه تا مراکز مهم شهر

اتاق ماساژ

باشگاه بدنسازی

پارکینگ مسقف

پارک کودکان

رستوران

سالن اسپا

سونا

فضای سبز

فروشگاه

مرکز خرید

نگهبانی

امکانات ورزشی

استخر سرپوشیده

پارکینگ روباز

استخر کودکان

ویدئوهای جی روتانا

نگاه عمیق به فضا و واحد های این پروژه


برو به اول صفحه

Admin

مشاور امور املاک

مشاهده مشخصات و ویدیوی واحدهای این پروژه
ارتباط با کارشناسان اویار
سلام!
چطور می تونم کمک کنم؟
گفت و گو در واتساپ