ویدیوی فضای بیرونی پروژه

عکس های فضای بیرونی

آخرین بروز رسانی: 2023/09/15

دوسسو دوسسی

استانبول اروپایی
استانبول اروپایی، Küçükçekmece
سازنده:
DOSSO DOSSI

این پروژه در کوچوک چکمجه در بخش اروپایی استانبول در زمینی به مساحت 9000 متر مربع در حال ساخت است که تا ژانویه 2024 به اتمام خواهد رسید.
این پروژه شامل 4000 متر مربع با کاربری فروشگاهی نیز می باشد.
واحدهای پروژه در دو بلوک 9 تا 10 طبقه قرار گرفته اند و از 1 تا 3 خوابه متغیر می باشند که در صورت درخواست مشتریان امکان ادغام واحدها نیز وجود دارد.
این پروژه از 202 واحد مسکونی و فروشگاهی رو به خیابان اصلی تشکیل شده است. همچنین واحدهای پروژه دارای بالکن نیز می باشند. این تراس ها نمای دریاچه Kucukcekmece را دارند.

این پروژه دارای امکانات اجتماعی زیادی است که برخی از آنها به شرح زیر است؛

حمام ترکی
استخر سرپوشیده / روباز
مرکز تناسب اندام
زمین بازی بچه ها
زمین بسکتبال
واحدهای تجاری
فضای سبز با چشم انداز دریاچه
سینمای روباز
همچنین دسترسی پروژه به بسیاری از امکانات حمل و نقل مناسب است. بزرگراه های E5 و TEM نزدیک آن هستند و مترو، مارمارای و متروبوس نیز در نزدیکی آن قرار گرفته اند. با این شرایط می توان بدون ترافیک به هر کجای شهر دسترسی داشت.
هالکالی که پروژه درآن قرار گرفته بدلیل دسترسی خوب و امکانات مناسب اطراف خود جزو محله های خوب منطقه بشمار می رود که طی سالهای اخیر نیز رشد خوبی داشته است. علاوه بر این در سالهای اخیر و با شلوغ شدن مناطق مرکزی استانبول، افراد زیادی از ساکنین استانبول و خارجی ها تمایل بیشتری به زندگی در مناطق حومه ای و خلوت تر شهر پیدا کرده اند. از طرفی دیگر با توجه به افزایش قیمت املاک در مناطق مرکزی، این مناطق قیمت مناسبتری نسبت به مرکز شهر دارند و افراد بیشتری قدرت خرید در این مناطق را دارند.
منطقه کوچوک چکمجه از مناطق متوسط شهری بشمار می رود که محله های نزدیک به دریاچه و بزرگراه از کیفیت و قیمت بالاتری نیز برخوردار هستند.
خرید از این پروژه برای کسانی که دسترسی به مرکز شهر برایشان در اولویت نیست مناسب تر است. مضاف بر اینکه قیمتهای مناسب تر این مناطق به نسبت مناطق مرکزی شهر میتواند جذابیت خرید بیشتری برای سرمایه گذاران بلند مدت داشته باشد.

معرفی منطقه
منطقه کوچوک چکمجه در غرب استانبول و در کنار دریاچه ای کوچوک چکمجه قرار گرفته و با باکیرکوی، باجیلار و باشاک شهیر هم مرز است.
ساختمانهای این منطقه مطابق با نقشه های اصولی و شرایط فنی مناسب ساخته شده اند که با شروع انبوه سازی در این منطقه از دهه 1990، ساخت و ساز واحدهای کوچک نیز در آن سرعت گرفته است. به طور خاص، بزرگراه TEM که از این منطقه می گذرد ، حمل و نقل بین İkitelli و مرکز استانبول را افزایش داده است. علاوه بر این، در نتیجه کوتاه شدن زمان حمل و نقل، اهمیت منطقه نیز بیشتر شده است. از طرفی دیگر، سرمایه گذاری در مناطق صنعتی نیز رشد صنعت را در این منطقه نیز سرعت بخشیده است.
منطقه Küçükçekmece اساسا یک منطقه صنعتی متراکم است که بیش از 200 کارخانه بزرگ، سایت صنعتی-تجاری و حدود 10000 شرکت صنعتی و کارگاهی در آن ثبت شده است
این منطقه با سرمایه گذاری هایی که در پروژه هایی مانند استادیوم المپیک آتاتورک با ظرفیت 80000 نفر و منطقه صنعتی İkitelli با 49 شرکت تعاونی و 33000 واحد صنفی صورت گرفته به توسعه سریع خود ادامه می دهد.
در کوچوک چکمچه 4 مرکز فرهنگی وجود دارد. مرکز فرهنگ و هنر Cennet (CKSM)، مرکز فرهنگ و هنر Atakent (AKSM)، مرکز فرهنگ و هنر Sefaköy (SKSM) و مرکز نمایش Yahya Kemal Beyatlı (YKB). این مراکز هستند.

جمعیت کوچوک چکمجه 806،000 نفر و دارای 21،208 خانوار است که 54 درصد آنها میانسال می باشند. 45 درصد ساکنین این منطقه متاهل و 69 درصد تحصیلات دیپلم به پایین دارند.
کوچوک چکمجه را میتوان جزو مناطق متوسط استانبول بشمار آورد که هم برای اقامت و هم برای راه اندازی کسب و کار و سرمایه گذاری مناسب دانست
رشد قیمت املاک مسکونی در این منطقه نیز طی یکسال گذشته 236 و در دو سال گذشته 352 درصد بوده است که به نسبت میانگین رشد در مقایسه با سایر مناطق هم سطح خود، روندی مثبت بشمار می رود.

جاهای دیدنی منطقه
دریاچه کوچوک چکمجه
مرکز خرید آرناپارک
موزه ماشینهای کلاسیک
پارک جنگلی هالکالی
بازار محلی
آوت لت آرمونی پارک
خانه آتاتورک
خیابان مارمارا
ساحل آوجیلار

اطلاعات بیشتر
نوع پروژه
تجاری
سال ساخت
2023
نوع واحد ها
سیته
منطقه
استانبول اروپایی

دسترسی های دوسسو دوسسی

فاصله این پروژه تا مراکز مهم شهر

مرکز شهر

فاصله تا مرکز شهر (میدان تکسیم) 23 کیلومتر

بیمارستان خصوصی و دولتی

6 کیلومتر تا بیمارستان دولتی Başakşehir Devlet Hastanesi و 5 کیلومتر تا بیمارستان خصوصی Başakşehir Çam and Sakura City Hospital

مدارس خصوصی و دولتی

2 کیلومتر تا مدرسه دولتی Kanuni Sultan Süleyman K.Y.K. Erkek Öğrenci Yurdu و 2.5 کیلومتر تا مدرسه خصوصی AQSA AMERICAN SCHOOL

مراکز خرید

3 کیلومتر تا مرکز خرید Mall of Istanbul,

بازارچه محلی

4 کیلومتر تا بازارچه محلی Kanarya Mahallesi Pazar

حمل و نقل عمومی

ایستگاه اتوبوس 200 متر مترو 500 متر

فرودگاه

فرودگاه صبیحا کیلومتر 60 فرودگاه جدید استانبول 36 کیلومتر

دریا و ساحل

فاصله تا دریا 2 کیلومتر

تیپ بندی و قیمت واحدهای دوسسو دوسسی

* متراژ های قید شده در زیر متراژ نت هست

نوع واحد تیپ واحد متراژ واحد قیمت عکس و پلن واحد ویدیو نمای داخلی واحد
آپارتمان ۱ + ۱ از 68 تا 83 متر مربع از 211700 تا 248000 دلار
پلن و عکس های این واحد
آپارتمان ۲ + ۱ از 92 تا 140 متر مربع از 284000 تا 294000 دلار
پلن و عکس های این واحد
آپارتمان ۳ + ۱ از 143 تا 192 متر مربع از 360000 تا 540000 دلار
پلن و عکس های این واحد

امکانات فضای پروژه

فاصله این پروژه تا مراکز مهم شهر

آلاچیق

باشگاه بدنسازی

پارکینگ مسقف

پارک کودکان

رستوران

سونا

فضای سبز

فروشگاه

مرکز خرید

نگهبانی

حمام ترکی

استخر سرپوشیده

استخر روباز

پارکینگ روباز

زمین بسکتبال

ویدئوهای دوسسو دوسسی

نگاه عمیق به فضا و واحد های این پروژه


برو به اول صفحه

Admin

مشاور امور املاک

مشاهده مشخصات و ویدیوی واحدهای این پروژه
ارتباط با کارشناسان اویار
سلام!
چطور می تونم کمک کنم؟
گفت و گو در واتساپ