عکس های فضای بیرونی

آخرین بروز رسانی: 2023/09/16

سبا نست

استانبول اروپایی
استانبول اروپایی، Kâğıthane
سازنده:
SEBA İNŞAAT

پروژه Seba Nest یکی از پروژه های ساختمانی شرکت SEBA İNŞAAT است که در محله Merkez منطقه KAĞITHANE در مرکز بخش اروپایی استانبول در حال ساخت است
این پروژه از 70 واحد 1 تا 3 خوابه با متراژهای 70 تا 163 مربع در 2 بلوک اجرا شده است. همچنین 7 واحد تجاری نیز در طبقات پایین پروژه ساخته خواهد شد.
پروژه Seba Nest تا پایاین سال 2023 آماده تحویل خواهد بود و علاوه بر خرید نقدی امکان خرید با پیش پرداخت 50 درصدی را نیز دارا می باشد.
موقعیت قرارگیری پروژه مناسب است و امکان دسترسی به سایر مناطق و حتی قسمت آسیایی استانبول از آن براحتی میسر است. بطوریکه با دسترسی به بزرگراه اصلی شهر، مترو و سایر وسایل حمل و نقل عمومی دسترسی را راحت کرده است.
همچنین خط جدید مترو که مسافت این منطقه تا فرودگاه استانبول را با قطارهای سریع السیر در کمتر از 30 دقیقه را میسر می کند در دسترسی این منطقه تاثیر زیادی داشته است.
محله Merkez منطقه کایتهانه همانطور که از نامش پیداست تقریبا در مرکز کایتهانه قرار گرفته و بازار منطقه و مراکز درمانی متعددی نیز در این محله وجود دارند. همچنین به مرکز شهر نیز نزدیک است و مراکز خرید خوبی نیز در اطراف آن قرار گرفته اند.
با توجه به اطلاعاتی که درباره پروژه و موقعیت قرارگیری آن گفته شد میتوان خرید از این پروژه را علاوه بر گزینه ای برای زندگی برای سرمایه گذاری نیز مناسب دانست. بطوریکه تا چند سال بعد و با دسترسی خوبی که این منطقه پیدا کرده رشد قیمت املاک در آن شتاب بیشتری خواهد گرفت و سود خوبی را نسیب سرمایه گذاران خواهد کرد.

معرفی منطقه
منطقه کایتهانه در بخش اروپایی شهر قرار گرفته و از شمال با ساریر ، شمال شرقی با بشیکتاش ، شرق و جنوب با شیشلی ، جنوب غربی با بی اوغلو و از غرب با ایوب سلطان همسایه است. همچنین یک ساحل کوتاه به شاخ طلایی در انتهای رودخانه Kağıthane نیز دارد.
Kağıthane از 454.550 نفر جمعیت که 57 درصد میانسال و بیشتر در رده سنی 30 تا 34 سال هستند تشکیل شده که 43.73 درصد ساکنین متاهل و بیشترین تحصیلات آنها تا دیپلم با 71 درصد است.
این منطقه را میتوان جزو مناطق متوسط استانبول بشمار آورد که بناهای آن ترکیبی از ساختمان های با طبقات کم و برج های مسکونی بلند است.
با افتتاح خط جدید مترو که مسافت ایستگاه کایتهانه تا فرودگاه جدید استانبول را در کمتر از 30 دقیقه طی می کند استقبال از این منطقه در بین خارجی ها بیشتر شده که این موضوع روی قیمت املاک منطقه نیز تاثیرگذار بوده است.
بر همین اساس رشد مسکن در کایتهانه بطور متوسط در دوره یکساله 282 درصد و طی دوره 2 ساله 409 درصد بوده است.

 

جاهای دیدنی منطقه
از مراکز دیدنی Kağıthane میتوان به مسجد Sadabad و پارک Hasbahçe اشاره کرد.

 

 

اطلاعات بیشتر
نوع پروژه
مسکونی تجاری
سال ساخت
2023
نوع واحد ها
سیته
منطقه
استانبول اروپایی

دسترسی های سبا نست

فاصله این پروژه تا مراکز مهم شهر

مرکز شهر

فاصله تا مرکز شهر (میدان تکسیم) 5 کیلومتر

بیمارستان خصوصی و دولتی

4 کیلومتر تا بیمارستان دولتی Seyrantepe Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, و 1 کیلومتر تا بیمارستان خصوصی Hospital Derindere,,

مدارس خصوصی و دولتی

1000 متر تا مدرسه دولتی Istanbul Kagithane Gürsel Secondary School, و 1 کیلومتر تا مدرسه خصوصی Kent Üniversitesi Kağıthane Kampüsü,

مراکز خرید

1 کیلومترتا مرکز خرید AXİS AVM

بازارچه محلی

2 کیلومتر تا بازارچه محلی Çarşı Kağıthane

حمل و نقل عمومی

ایستگاه اتوبوس 200 متر مترو 0.5 کیلومتر

فرودگاه

فرودگاه صبیحا کیلومتر 42 فرودگاه جدید استانبول 34 کیلومتر

دریا و ساحل

فاصله تا دریا 6 کیلومتر

تیپ بندی و قیمت واحدهای سبا نست

* متراژ های قید شده در زیر متراژ نت هست

نوع واحد تیپ واحد متراژ واحد قیمت عکس و پلن واحد ویدیو نمای داخلی واحد
آپارتمان ۱ + ۱ از 70 تا 70 متر مربع از 435000 تا 435000 دلار
پلن و عکس های این واحد
آپارتمان ۲ + ۱ از 90 تا 122 متر مربع از 630000 تا 700000 دلار
پلن و عکس های این واحد
آپارتمان ۳ + ۱ از 133 تا 163 متر مربع از 591000 تا 750000 دلار
پلن و عکس های این واحد

امکانات فضای پروژه

فاصله این پروژه تا مراکز مهم شهر

باشگاه بدنسازی

پارکینگ مسقف

رستوران

فروشگاه

مرکز خرید

نگهبانی

پارکینگ روباز

Admin

مشاور امور املاک

مشاهده مشخصات و ویدیوی واحدهای این پروژه
ارتباط با کارشناسان اویار
سلام!
چطور می تونم کمک کنم؟
گفت و گو در واتساپ