ویدیوی فضای بیرونی پروژه


ویدیوی فضای داخلی پروژه

عکس های فضای داخلی پروژه

عکس های فضای بیرونی

آخرین بروز رسانی: 2023/04/10

لوتوس نیشاناشی

استانبول اروپایی
استانبول اروپایی، Küçükçekmece
سازنده:
Bertuğbey İnşaat

پروژه لوتوس نیشانتاشی یکی از پروژه های موفق شرکت Bertugbey است که در منطقه شیشلی در قلب بخش اروپایی استانبول واقع شده است. این پروژه در نزدیکی خیابان نیشانتاشی یکی از لوکس ترین خیابانهای استانبول است که به داشتن فروشگاه های لوکس و نمایندگی بزرگترین برندهای جهان معروف است.
این پروژه در زمینی به مساحت 97000 متر مربع ساخته شده که 9000 متر مربع آن بعنوان زیربنا استفاده شده و شامل 4 بخش رزیدانس مسکونی، دفاتر اداری، هتل ماریوت و 2 طبقه مرکز خرید می باشد.
طراح این پروژه نیز طراح اروپایی پروژه کانیون و زورلو سنتر است که سعی شده طراحی لوکس و منحصر بفردی انجام شود.
واحدهای پروژه در تیپ های 1 تا 4 خوابه و از متراژ 144 تا 390 متر مربع متغیر هستند. این پروژه شامل 62 واحد مسکونی، 99 واحد اداری و همچنین دارای 54 فروشگاه و 18 کافه رستوران است.
با توجه به موقعیت جغرافیایی پروژه و کاربری آن، میتوان از آن بعنوان گزینه ای برای سرمایه گذاری هم استفاده کرد. در صورت سرمایه گذاری از طریق اجاره نیز برگشت سرمایه در کمترین زمان ممکن امکانپذیر است و میتواند گزینه مناسبی باشد.
منطقه شیشلی جزو مناطق متوسط استانبول بحساب می آید که البته برخی از نقاط آن جزو گرانقیمت ترین مناطق استانبول بشمار می روند. این موضوع در محله های مرکزی منطقه که ساختمانهای اداری در آن قرار گرفته اند بیشتر به چشم می خورد و افزایش قیمت محسوس است که محدوده نیشانتاشی که این پروژه در آن قرار گرفته است نیز جزو آن قرار دارد.

 

معرفی منطقه
شیشلی منطقه ای در استانبول و در سمت اروپایی آن است . شیشلی دارای 25 ناحیه است و از شرق با بشیکتاش ، از شمال و غرب با کاگیتانه و از جنوب با بی اوغلو همسایه است .
منطقه شیشلی ساحلی به دریا ندارد اما آثار تاریخی، دفاتر اداری، مراکز تجاری مدرن، مراکز فرهنگی و هنری بسیاری وجود دارد. شیشلی، در سال 1954 تبدیل به یک منطقه شد و پس از اینکه Kağıthane در سال 1987 به یک منطقه جداگانه تبدیل شد، از نظر جغرافیایی به دو بخش تقسیم شد. در حالی که محله های آیازاغا ، مسلک و حزور واقع در شمال، به منطقه سارییر تبدیل می شدند، محله های باقی مانده نیز یک منطقه جداگانه را تشکیل دادند. از بین این دو قسمت که توسط خیابان Büyükdere به یکدیگر متصل می شوند، قسمت شمالی در سال 2012 از شیشلی جدا شد و به Sarıyer متصل شد . طبق گزارش سال 2022 وزارت صنعت و فناوری ترکیه ، این منطقه اولین منطقه توسعه یافته در ترکیه است.
شیشلی یکی از اولین مناطق استانبول است که پروسه انتقال از ساختمان های ویلایی به آپارتمان های بلند مرتبه در آن تجربه شده است. آپارتمان ها تأثیر بسزایی در شکل گیری هویت شیشلی داشتند. در دهه 1870، عمارت‌هایی در شیشلی و در زمین‌هایی با مزارع و باغ‌های انگور ساخته شد. در قرن بیستم، چهره شیشلی شروع به تغییر کرد و پس از دهه 1920، خانه‌ها و عمارت‌های باغی شروع به جایگزینی با آپارتمان‌ها کردند. در نهایت شیشلی و اطراف آن در دهه‌های 1920 و 1930 با افزایش ساختمان‌های آپارتمانی به مناطق محبوب شهر استانبول تبدیل شدند.
جمعیت شیشلی طبق آخرین سرشماری 284.294 نفر بوده که در 25.844 خانواده زندگی می کنند. 58 درصد جمعیت این منطقه میانسال به بالا هستند و بیشترین رده سنی در این منطقه به بالای 65 سال تعلق دارد.
36 درصد ساکنین منطقه متاهل و 60 درصد ساکنین دارای تحصیلات دیپلم و دانشگاهی هستند.

این منطقه بدلیل موقعی جغرافیایی آن از اهمیت شهری بالایی برخوردار است و به تبع آن قیمت املاک نیز در این منطقه از ارزندگی بالایی برخوردار هستند.
طبق آمارها در یکسال گذشته املاک مسکونی این منطقه بطور میانگین رشد 311 درصدی و در دوره 2 ساله رشد 480 درصدی را داشته اند. البته این آمار برای رزیدانسها و مجتمع های مسکونی بیشتر از میانگین کلی منطقه بوده است.

اطلاعات بیشتر
نوع پروژه
مسکونی تجاری
سال ساخت
2020
نوع واحد ها
سیته
منطقه
استانبول اروپایی

دسترسی های لوتوس نیشاناشی

فاصله این پروژه تا مراکز مهم شهر

مرکز شهر

فاصله تا مرکز شهر (میدان تکسیم) 3 کیلومتر

بیمارستان خصوصی و دولتی

2 کیلومتر تا بیمارستان دولتی SBÜ Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi و 1 کیلومتر تا بیمارستان خصوصی American Hospital

مدارس خصوصی و دولتی

1 کیلومتر تا مدرسه دولتی Nilufer Hatun Primary School و 1 کیلومتر تا مدرسه خصوصی Pangaltı Mkhitaryan School

مراکز خرید

3 کیلومتر تا مرکز خرید Cevahir

بازارچه محلی

2 کیلومتر تا بازارچه محلی Çarşı Şişli

حمل و نقل عمومی

ایستگاه اتوبوس 200 متر و ایستگاه مترو 0.2 کیلومتر

فرودگاه

فرودگاه صبیحا کیلومتر 40 فرودگاه جدید استانبول 35 کیلومتر

دریا و ساحل

فاصله تا دریا 3 کیلومتر

تیپ بندی و قیمت واحدهای لوتوس نیشاناشی

* متراژ های قید شده در زیر متراژ نت هست

نوع واحد تیپ واحد متراژ واحد قیمت عکس و پلن واحد ویدیو نمای داخلی واحد
آپارتمان ۱ + ۱ از 198 تا 217 متر مربع از 1060000 تا 1200000 دلار
پلن و عکس های این واحد
ویدیوی این واحد
آپارتمان ۲ + ۱ از 241 تا 271 متر مربع از 1241000 تا 1300000 دلار
پلن و عکس های این واحد
ویدیوی این واحد
آپارتمان ۳ + ۱ از 360 تا 403 متر مربع از 2161000 تا 2500000 دلار
پلن و عکس های این واحد
ویدیوی این واحد
آپارتمان ۴ + ۱ از 351 تا 517 متر مربع از 1905000 تا 3000000 دلار
پلن و عکس های این واحد
ویدیوی این واحد

امکانات فضای پروژه

فاصله این پروژه تا مراکز مهم شهر

باشگاه بدنسازی

پارکینگ مسقف

رستوران

فروشگاه

مرکز خرید

مترو

نگهبانی

پارکینگ روباز

ویدئوهای لوتوس نیشاناشی

نگاه عمیق به فضا و واحد های این پروژه

ورودی پروژه


محوظه پروژه

برو به اول صفحه

نگین حیدرزاده

مشاور امور املاک

مشاهده مشخصات و ویدیوی واحدهای این پروژه
ارتباط با کارشناسان اویار
سلام!
چطور می تونم کمک کنم؟
شروع گفت و گو